Sylwester Suchobrzeźnica 2011

SYLWESTER SUCHOBRZEŹNICA 30.12.2011-01.01.2012

Powitaliśmy Nowy 2012 Rok w przeuroczym miejscu, w Borach Tucholskich, w wiejskim domku Avocado w Suchobrzeźnicy. Spacery nad Wdę, rozmowy przy kominku, ognisko z kiełbaskami, przepyszne potrawy, dobra przyjacielska atmosfera … niczego więcej do szczęścia i dobrej zabawy nam nie było potrzeba.

Spotkaliśmy się w 10 osób. Tomek Avocado opowiadał o najbliższych swoich ornitologicznych wyzwaniach, Redaktor M. podpisywał ze specjalnymi dedykacjami swoją książkę, chłopcy z Redy w tęsknocie za Leonem uciekli nad ranem, natomiast Bodek uraczył nas ciekawymi wykładami z życia o bardzo różnorodnej tematyce jak np.
– zasługi Jerzego Urbana dla duchowego rozwoju Bogdana (grzybek warszawski)
– trójkąt 3xA w Warszawie
– podrywanie na krupnik oraz Pawełek na osłodę (w Zakopanym)
– o Sławku spod Grobu Nieznanego Żołnierza…
i wiele, wiele  innych…

Nie dopisała zima. Brakowało śniegu. Nad ranem temperatury spadały do minus 2,3 stopni C. Dopisały nam jednak humory … a Sylwester odbył się w atmosferze zbliżającego się w Polsce EURO… w strojach sportowych.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://omsk.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/f1298.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}