Grzybobranie 2021

Grzybobranie 2021 roku …

Niestety grzybami nas las w tym roku nie obsypał. Uraczyło nas natomiast wiele nowych osób na grzybobraniu, fajna atmosfera i naprawdę liczna grupa grzybiarzy – bo aż 22 osoby.
Może nasza „miejscówka” nie była najbardziej komfortowa i najprzyjemniejsza, ale za to najtańsza z tych, co dotychczas mieliśmy. Zamknęliśmy się w koszcie 130 zł/os. Oczywiście abstrahując od wora butelek, który po nas pozostał.

Domek nad Słupią, Sulęczyno, 15-17 października 2021r.
Ekipa w składzie: Joanna i Monika Warszawa / Leszek i Szymek Wrocław / Bartek i Łukasz Warszawa / Łukasz i Wojtek Warszdynia / Łukasz i Zbyszek Gdynia / Tomki Gdynia / Marcin i Kuba Sopot / David i Tomek Gdynia / Bartosz Opole onegdaj, ale nie zapytałem się gdzie mieszka w 3city – cipa jestem / Marcin, Michał, Wojtek, Tomek i Grzesiek – gdyńskie chłopaki oraz trzech naszych czworonożnych przyjaciół Nosek, Graphi i Mohito.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://omsk.com.pl/wp-content/uploads/2021/10/24_600x400.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}