Image module

13 spływ w 2010 roku na Biebrzy wyróżniliśmy zielonymi koszulkami dla starszyzny i żółtymi dla nowicjuszy. Było ich aż ośmioro. Nikt z nich nie pozostał z nami jako aktywny spływacz na dłużej.

Image module

Zielona koszula starszyzny ze spływu Biebrzą na plecach podkreślała międzynarodowy charakter spływu. Znalazły się flagi: oczywiście Polski (po lewej), ale też Francji (w środku) i Wielkiej Brytanii (po prawej). Niestety ten egzemplarz wykazuje już cechy dużego zużycia i sprania.

Image module

Koszulka zaprojektowana na XXII spływ zakładała dwie rzeki Rawkę i Bzurę. Bardzo trudne warunki na Rawce uniemożliwiły nam zrealizowanie zaplanowanego odcinka i wpłynięcie na Bzurę. Kiedyś na pewno tam powrócimy!

Image module

Gadżetem spływu w 2013 roku Baryczą stały się różnokolorowe koszulki – zakupione w Centrum Informacji Turystycznej w Żmigrodzie w czasie zwiadu przedspływowego.

Image module

Na spływ Pilicą w 2015 roku zaprojektowaliśmy błękitne koszulki z logo OMSKA.

Image module

Spływ w 2017 roku, jubileuszowy bo 20 rzeką Gwdą został w sposób szczególny uhonorowany specjalnie zaprojektowanymi i wykonanymi koszulkami przez Andreasa i Matthiasa.