I Obiad Trójmiejski 2020

I Obiad Trójmiejski, 18 października 2020r.

Obiad miał się odbyć 22 marca 2020r. z deserem w postaci „Poławiaczy Pereł” Georga Bizeta. Niestety pandemia COVID19 pokrzyżowała nam plany. Po miesiącach izolacji, home office, oziębiania stosunków postanowiliśmy, niestety przy ponownie narastającej pandemii, spotkać się i zainicjować nową Trójmiejską tradycję … obiadów niedzielnych.

Spotkaliśmy się o godz. 12.00 pod Bramą Długouliczną czyli Złotą i wyruszyliśmy na 2 godzinny spacer śladami „gdańskiej przestępczości i rozpusty”. Tomaszek Avocado użyczył głosu swojej koleżance przewodniczce – Joannie. Zasmucający nas początkowo deszcz uciekł daleko za Gdańsk obdarzając wędrujących omskowiczów nawet ciepłą pogodą. Dziękujemy Ci Neptunie za wstawiennictwo.

Zwieńczeniem spotkania był obiad przygotowany przez naszego Kochanego Michała w Hotelu Logos w Gdańsku Wrzeszczu. Było pysznie i wystawnie. Dziękujemy Michał!

Smaczna szarlotka musiała nam wystarczyć na deser, bo jego druga część czyli wizyta w Operze Bałtyckiej na operze komicznej „Don Bucefalo” niestety znowu nie mogła się odbyć. Ta cholerna pandemia!!!

Kochani, dziękuję za spotkanie. !!!
Tomki w ilości 5 sztuk, David, Michał i Wojtek, Ewunia, Zosia i Piotruś, Bogdan, Krzysiu i Andrzej.

Niech będzie to naszą już okresową tradycją!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://omsk.com.pl/wp-content/uploads/2020/10/DSC02641_800x600.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}