Lipowy Most 2018

Wielkanoc 2018 i zwiad przedspływowy w Lipowym Moście – 29.03.-02.04.2018r.

Tegoroczny wybór rzeki spływowej – Supraśli, był raczej pokierowany chęcią pospływowego odwiedzenia czy zwiedzenia Białorusi … jak zwykle, by było blisko.

Trzeba więc było znaleźć „przyjemne” miejsce na zwiad = Wielkanoc, bo przecież wtedy odbywają się zawsze zwiady. Przez przypadek przeszukując internet napotkałem w okolicy Supraśli Lipowy Most. Było to ponad 6 miesięcy przed Wielkanocą 2018r. Hotel miał starą stronę internetową, ale jakoś zauroczył.

Na żywo, w czasie pobytu, podczas rozkoszowania się kuchnią, korzystania z atrakcji hotelowych – sprawdził się w 100%. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce (www.lipowymost.pl) … wszyscy … a kto ? Benek i Paweł, Maria i Józio, Tomek i Grzesiek … nawet nasi goście w czasie pobytu tam – czyli Gosia i Marek z Adrianem i Bartkiem oraz Maxiu.

Melduję, że zwiadu przedspływowego na Supraśli dokonaliśmy ! Rzeka jest !!! I będzie uroczo.
Dokładne informacje za kilka dni.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://omsk.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/login-page3.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 460px;}